Trusty-Step Türkiye
Bayilik için tıklayın Ana Sayfa   Bilinmesi Gerekenler   Test   İletişim  
zemin emniyeti
zemin emniyeti
 
uygulama
 
ürünler
 
referanslar
 
hakkımızda

Trusty-Step ürünleri Amerikada ‘Trusty-Step International’ firması tarafından üretilmekte ve 1989 yılından beri dünyada 35 ülkede ıslak zeminlerdeki kayma problemini ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Dünyanın en önde gelen şirketleri Trusty-Step ürünlerini kullanarak müşterileri’nin güvenliğini sağlamaktadırlar. Firmamız (Özcanoğlu Dış Ticaret İnşaat Turizm ve Danışmanlık Ltd. Şti), Trusty-Step ürünlerinin Türkiye Genel Distribütörüdür.

Trusty-Step Amerikada kayma önleyici ürünlerde lider konumda bulunmaktadır. Ürünlerin özelliği her türlü sert zemine uygulanabilmesi ve sürtünme katsayısını 4-5 kat arttırarak kayma ve düşme riskini ortadan kaldırmasıdır.

Trusty-Step ürünleri Amerika’nın en büyük sigorta şirketlerinden ‘Liberty Mutual’ tarafından müşterilerine önerilmektedir.
Gerek endüstri gerekse evlerde çok yaygın olarak kullanılan Trusty-Step ürünlerinin etkisi zeminlerde 5 yıl küvetlerde ise ömürboyu devam eder.
Trusty-Step 7 adet değişik ürünü kayma önleyici ve temizlik malzemesi amaçlı olarak Türkiyede firmamız vasıtasıyla satışa sunmaktadır.

   TÜRKİYE GENEL DİSTRİBÜTÖRÜ Özcanoğlu Dış Ticaret İnşaat Turizm ve Danışmanlık Ltd.Şti.
   Adres:
Mithatpaşa mah. Davutpaşa cad. No:72 Kemerburgaz İSTANBUL Tel: (0212) 360 27 67 - 360 01 73 Fax: (0212) 360 27 61 Email: [email protected]
  developed by medyanova
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve gorsel materyeller www.ozcanoglu.com'a aittir, izinsiz olarak kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. Aksi takdirde www.ozcanoglu.com her türlü yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.
En iyi 1024*768 çözünürlükte ve İnternet Explorer 7.0 ve üstü ile görüntülenebilir