Trusty-Step Türkiye
Bayilik için tıklayın Ana Sayfa   Bilinmesi Gerekenler   Test   İletişim  
zemin emniyeti
zemin emniyeti
 
uygulama
 
ürünler
 
referanslar
 
hakkımızda

İstatistikler
Dünyada kayma ve düşmelerin sebep olduğu kaza ve yaralanmalar trafik kazalarından sonra ikinci sırada gelmektedir. Özellikle oteller, restoranlar ve halka açık yerlerde kayıp düşmeler en başta gelen kaza sebepleridir.

Bugün sadece Amerikada:
• Yılda ortalama 9 milyon kayma ve düşme kazası olmakta
• Günde 25,000 kişi bu tip yaralanmalardan dolayı hastanelere kaldırılmakta
• Günde 55 kişi bu tip kayma ve düşme olaylarından dolayı hayatını kaybetmektedir.
40 yaş üzeri insanların %55’i bu tip kayma ve düşme kazalarına maruz kalmakta, bu kazaların %35’inde çocuklar da yaralanmaktadır.


Islak Zeminlerde Kayganlık
Dünya standartlarında 0.5’in altındaki sürtünme katsayısına sahip yüzeyler yürümek için tehlikeli olarak tanımlandırılmaktadır. Kuru iken bu standardı sağlayan birçok zemin ıslandığında sürtünme katsayısı 0.5’in çok altına gerilemekte ve zemin kayganlaşmaktadır. Trusty-Step ürünlerinin en büyük özelliği uygulandığı ıslak zeminleri kuru halinden daha az kaygan hale getirmesidir.

   TÜRKİYE GENEL DİSTRİBÜTÖRÜ Özcanoğlu Dış Ticaret İnşaat Turizm ve Danışmanlık Ltd.Şti.
   Adres:
Mithatpaşa mah. Davutpaşa cad. No:72 Kemerburgaz İSTANBUL Tel: (0212) 360 27 67 - 360 01 73 Fax: (0212) 360 27 61 Email: [email protected]
  developed by medyanova
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve gorsel materyeller www.ozcanoglu.com'a aittir, izinsiz olarak kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. Aksi takdirde www.ozcanoglu.com her türlü yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.
En iyi 1024*768 çözünürlükte ve İnternet Explorer 7.0 ve üstü ile görüntülenebilir