OZMAGIC NEDİR?

Evinize doğanın kendi kendini temizleyebilme mucizesini taşıyan OzMagic ev içi su arıtma sistemleri içinde en etkin, en pratik, en ekonomik olanıdır.

OzMagic ozonlu su jeneratörü Japon patentli, dünyada kendi ürettiği enerji ile çalışabilen, ev içi kullanıma yönelik ilk ozonlu su jeneratörüdür.

OzMagic doğru yer ve zamanda ihtiyacınıza yetecek gerekli miktarda ozonu musluk suyunuza katar. Ozonun gücünü, etkisini, güvenilirliğini, temizliğini ve çevre sorumluluğumuza uygun yararlarını size evinizin konforunda en hızlı şekilde ve hiç masrafsız ulaştırır.

OzMagic sayesinde ozonun gücü suyun ulaşabildiği her yere ulaşır, sağlığınıza etki edebilen zararlıları yerlerinde bulur ve yok eder.

OzMagic su arıtma sistemleri güvenli ve uluslar arası platformda onaylanmış ozonlu su jeneratörüdür. CE ve EMC uluslar arası güvenlik sertifikalarına sahiptir. Avustralya Steril İçme Suyu Onayı almıştır.

2005'ten beri Amerika’dan Avustralya’ya kadar
pek çok ülkede tercih edilen Japon patentli ozonlu su jeneratörü

temiz - masrafsız – güvenli

OZMAGİC NASIL ÇALIŞIR?

Güneşin ultraviyole ışınları ya da yıldırımlar doğadaki oksijeni atom parçalarına ayırır. Bu atomlar diğer oksijen atomları ile birleşip ozonu meydana getirir. Yapay ortamda Ozon üretimi, oksijen molekülünün iki oksijen atomuna parçalanmasına dayanan çeşitli yollarla gerçekleştirilebilir.

OzMagic’in içindeki güç ünitesi dışarıdan bir elektrik bağlantısına ya da pil kullanımına gerek duymaz. Elektrik akan suyun gücüyle üretilmektedir. Su basıncından elde edilen yüksek gerilim elektrik akımını sağlar ve havadaki oksijenden ozon gazı üretilir ve ozon artan basınçla oranlı olarak suya karışır.
OzMagic
suyun basıncına bağlı olarak saatte 70 mg. Ozon üretebilir. Sudaki ozon miktarı 0,15 Mpa ile 0,4 Mpa su basıncında 0,1 ile 0,3 mg/L arasında değişir.ozonun gerçek hijyen gücü elinizin altında

NEDEN MUSLUKTA?

Ozon hızlıca oksijene dönüşürken bulaşanlarla birleşir ve onları yok eder.
İşlemi bittiğinde geride sterilize işlemini devam ettirecek hiçbir kimyasal ya da artık ozon kalmaz. Bu sebeple ozon kullanımdan, tüketimden veya şişelenmeden hemen önce üretilmelidir. Ev içi ozon su jeneratörleri ozonun hızlı gelişen etkin gücünden doğru zamanda ve doğru miktarda yararlanmanızı sağlar.kendi ürettiği enerji ile çalışan
dünyanın ilk ev içi ozonlu su jeneratörü


MONTAJ

OzMagic doğrudan musluğun su çıkan ucuna takılır. Plastik adaptörler sayesinde her tür musluk başına uygundur. Herhangi bir alet gerekmez. El ile monte edilebilir.

OzMagic
ne elektrik ne de filtre kullanır.


OZMAGIC
 
OZON NEDİR?
Ozonun özellikleri:
Temiz (hijyenik)
Hızlı
Etkili
Güçlü
Güvenilir
Çevre dostu
 
OZMAGIC NEDİR?
Nasıl Çalışır?
Neden muslukta?
Montaj
Faydaları
Kullanım alanları
 
OZONUN FAYDALARI
Mikroplar, Bakteriler, Virüsler
İçme Suyu
Gıdalar
Güzellik ve sağlık
Sterilizasyon, kötü kokular
Evcil hayvanlar ve bitkiler
Çevre dostu
TABLOLAR
 
ÜRÜNLER
AW SERİSİ ÖZELLİKLER LİSTESİ
AW-1000T
Musluk Monte Model
AW-2000F
Duvar Monte Model
AW-2000W
Çok Amaçlı Model
AW-3000AC
TEKNİK BİLGİ
UYARILAR
DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
 
SATIŞ
MÜŞTERİ YORUMLARI
 
İLETİŞİM
SIKÇA SORULAN SORULAR
 

Ana Sayfa
| Ozon | OzMagic | Faydaları | Ürünler | Satış | İletişim

İTHALATÇI FİRMA VE TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ:

Özcanoğlu Dış Ticaret İnşaat Turizm ve Danışmanlık Ltd.Şti. Adres: Kurtkemeri Yolu 55/37 Parsel A Kemerburgaz İSTANBUL
Tel : (0212) 360 27 67 Fax: (0212) 360 27 61 Email: [email protected] Web: www.ozcanoglu.com