OZONUN FAYDALARI

Güzellik ve sağlıkta gereklidirOzon suyu ayrıca deri sağlığına iyi gelir. Genel hijyen anlayışı deriyi temiz tutar fakat ozonlu su daha fazlasını elde eder. Nemlendiricilerin veya losyonların yerine kullanılabilir. Ozonlu su tıkanmış ve yağlı gözenekleri temizler. Teniniz eskisinden daha parlak ve genç görünür. Dişleriniz için ozonlu su ile yapacağınız gargara dişlerinizde birikmiş zararlı mikroorganizmaları etkisiz hale getirir. Duşta kullanıldığında kepeğe engel olur ve saçınızı bütünüyle temizler.
Teninizde, vücudunuzda, dişlerinizde ya da saçınızda ozonlu su kullandıktan sonra ozondan geriye sadece su kalır; bu demektir ki geriye hiçbir deterjan ve sabun artığı kalmaz.


Sterilize eder ve kötü kokuları giderir


Ozonlu su gündelik olarak kullandığınız malzemeleri ve mekanlarınızı temiz tutmanızı sağlar. Mutfak malzemelerini, kesme tahtalarını, bulaşık bezlerini ve tabak çanağı ozonlu su ile yıkamak bunları kaynar sularla temizleme metodundan daha etkilidir. Ozonlu suyun oksidatif etkisi çok güçlüdür, bu sebeple bebeklerin şişelerinde ve oyuncaklarında kullanılabilir.
Düzenli ozonlu su kullanımı lavabo ve borulardaki yüzeyde biriken bakterileri ve kötü kokuları azaltır. Çamaşır makinelerinde kullanıldığında sterilize eder ve kokuları yok eder. Koku giderme işlevi diğer su filtreleri ile elde edilemez.

Evcil hayvanlarınızı ve bitkilerinizi gözetir

Evcil hayvanlarınızı ozonlu su ile yıkadığınızda derileri ve kürkleri sağlıklı ve temiz kalır. Derilerinde gelişen bakteriler ölür ve kötü kokuları yok olur. Derileri sağlıklı ve temiz olur.Bitkileriniz ozonlu su ile yıkadığınızda mikroplar ölür. Ayrıca ozonlu su kök çürümelerine engel olur ve kesilmiş çiçeklerin ömrünü uzatır.

Çevre dostudur


Ozon dünyadaki en güçlü dezenfektanlardan biridir. Yaşadığımız ortamda bulunan hava veya su içerisindeki bakteri, virüs ve mikropları çok kısa sürede yok eder ve bu esnada tekrar oksijene dönüşür.Ozon sterilize etme işlemi sırasında yan ürün olarak oksijen üretir. Kendi atık maddesi yoktur. Ekolojik dengeye zarar vermez. Ozonlu su çevre kirliliğine yol açan deterjan gibi maddelerin kalıcı atıklarını yok ederek çevre temizliğine katkıda bulunur.

OZMAGIC
 
OZON NEDİR?
Ozonun özellikleri:
Temiz (hijyenik)
Hızlı
Etkili
Güçlü
Güvenilir
Çevre dostu
 
OZMAGIC NEDİR?
Nasıl Çalışır?
Neden muslukta?
Montaj
Faydaları
Kullanım alanları
 
OZONUN FAYDALARI
Mikroplar, Bakteriler, Virüsler
İçme Suyu
Gıdalar
Güzellik ve sağlık
Sterilizasyon, kötü kokular
Evcil hayvanlar ve bitkiler
Çevre dostu
TABLOLAR
 
ÜRÜNLER
AW SERİSİ ÖZELLİKLER LİSTESİ
AW-1000T
Musluk Monte Model
AW-2000F
Duvar Monte Model
AW-2000W
Çok Amaçlı Model
AW-3000AC
TEKNİK BİLGİ
UYARILAR
DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
 
SATIŞ
MÜŞTERİ YORUMLARI
 
İLETİŞİM
SIKÇA SORULAN SORULAR
 

Ana Sayfa
| Ozon | OzMagic | Faydaları | Ürünler | Satış | İletişim

İTHALATÇI FİRMA VE TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ:

Özcanoğlu Dış Ticaret İnşaat Turizm ve Danışmanlık Ltd.Şti. Adres: Kurtkemeri Yolu 55/37 Parsel A Kemerburgaz İSTANBUL
Tel : (0212) 360 27 67 Fax: (0212) 360 27 61 Email: [email protected] Web: www.ozcanoglu.com